Náš nově a plně vybavený showroom má k dispozici širokou nabídku materiálů a vzorů podlahových krytin. Rádi Vám poskytneme maximální péči a poradenství při výběru z velkého množství materiálů, vzorů a další doplňkové služby.

Navštivte náš showroom.


V našem showroomu máte možnost uvidět materiály a vzory všech používaných typů podlahových krytin a podlahových doplňků. Vše od renomovaných výrobců. Jsme připraveni Vám věnovat maximální pozornost a péči.

Jak postupujeme:
- Vyslechneme si vaše představy.
- Poskytneme odborné poradenství
- Předáme zkušenosti z praxe.
- Doporučíme materiály a poradíme při výběru řešení, poskytneme vzorníky. Ukážeme fotografie realizací. Prezentujeme případové studie.
- Vyvzorujeme materiály
- Navrhneme technické řešení
- Poskytneme návody pro čištění a údržbu. Nebo Vám zajistíme čistící služby.
- Navrhneme kompletní řešení na míru

V případě bytového projektu je náš Showroom připraven pro řešení klientských změn. Při řešení klientských změn lze vybírat z celé škály typů podlahových krytin bez ohledu na standard projektu.

Domluvte si návštěvu showroomu na konkrétní dobu, abychom se Vám mohli naplno věnovat a poskytnout tak maximální servis. Neváhejte nás proto telefonicky kontaktovat na čísle:

Roman Doubek - 725 969 677
e-mail: doubek@1step.cz
Dalibor Palatka - 601 550 911
e-mail: palatka@1step.cz

NAJDETE NÁS NA ADRESE:

Patočkova 869/17
169 00 Praha 6

Hned za výjezdem ze Strahovského tunelu vpravo. Uvidíte nás po pravé straně přímo ze silnice.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí - čtvrtek od 9:00 do 18:00 hod.
Pátek od 9:00 do 16:00 hod.
Pokud Vám nebude vyhovovat otevírací doba, je možno po telefonické domluvě dohodnout individuální návštěvu podle Vašich možností. Showroom firmy 1STEP je k Vašim službám.